Güvenli Alışveriş

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. EV SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği
aksucicek.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. aksucicek.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

EV SSL Güvenlik Sertifikası
aksucicek.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, aksucicek.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. Güvenliğinizi test edin! Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.

McAfee Secure/PCI Compliance
aksucicek.com gibi McAfee Secure logosuna sahip tüm siteler her gün temel güvenlik testi denetiminden geçer. Dünyanın saygın güvenlik firmalarından McAfee’nin bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. aksucicek.com dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

aldığınız ürünleri kredi kartı ya da banka kartı ile anında ödeyebilir, ya da siparişinizi tamamladıktan sonra EFT/Transfer seçeneğini seçerek, siparişinizi verdikten sonra, EFT, Havale, Posta çeki ya da telefonla kredi kartı (Mail Order) ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Sipariş ve Ödeme Aşamaları

Ana sayfadan nereye göndermek istediğinizi yazın. Semt ya da şehir adı ile arama yapabilirsiniz. "Alışverişe Başla" tuşuna basarak, seçtiğiniz semtte gönderilecek ürünleri görebilirsiniz. Filtreleri kullanarak, ürünleri fiyatına, gönderim amacınıza, ürün tipine ya da olmazsa olmazlarınıza göre filreleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünün detay sayfasından, göndermek istediğiniz tarihi, saat aralığını seçin.

Bu bölgede göndrilebilecek ek ürünler varsa, "Ek Ürün" sekmesi açılacaktır. Buradan ek ürün ekleyebilirsiniz.

Daha sonra alıcı bilgilerini girin. Eğer üye girişi yapmış iseniz ve alıcı listenizde daha önceden gönderim yapmış olduğunuz kişiler varsa, doğrudan seçerek ilerleyebilirsiniz. Böylece her seferinde tüm bilgileri doldurmanız gerekmeyecektir.

En son olarak da, alıcıya çiçeğinizle birlikte iletilmek üzere kart mesajı yada medya mesaj oluşturacağız bölümü de doldurarak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir kerede birden fazla kişiye çiçek göndermek için, "Alışverişe Devam Et" tuşuna basarak, farklı lokasyonlardaki sevidikleriniz için de seçeceğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Alışverinizi sonlandırma için, alışveriş sepetinde ilerleyerek, seçtiğiniz giriş yöntemine göre fatura bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Son aşama ödeme aşamasıdır. Bu aşamada eğer Kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapacaksanız "Kredi Kartı" bölümüne, eğer ödemenizi EFT, havale, posta çeki ya da telefonla kredi kartı (Mail Order) ile yapacksanız da EFT/Transfer bölümünden yapınız.